Pracownik roku

Dostępne opcje dla tej kartki:

  • Wyślij przez facebook
  • Stwórz link

Pozostałe kartki:

Sortowanie: najnowsze | najczęściej wysyłane
1 2 3 4 5 ...1004

Życzenia użytkowników

Jeszcze nikt nie dodał życzeń na tej stronie.

Zaloguj się, aby dodać życzenia.

Czy wiesz że...

Siedzenie może cie zabić, jeśli robisz to zbyt długo. I nawet regularne ćwiczenia fizyczne nie pomogą - ostrzegają naukowcy. Nie ma znaczenia, czy prowadzisz aktywny tryb życia, zdrowo się odżywiasz. I wszystko jedno, gdzie siedzisz - w domu, pracy, szkole, samochodzie czy przed telewizorem. Liczy się liczba godzin spędzonych na krześle/fotelu/kanapie. Przed zgubnymi skutkami długiego siedzenia ostrzegają naukowcy ze Szwedzkiej Szkoły Sportu i Nauk o Zdrowiu. Wyniki swoich badań opublikowali w czasopiśmie naukowym ''British Journal of Sports Medicine''. O tym, że siedzący tryb życia jest niebezpieczny dla zdrowia, wiadomo nie od dziś. Ale do tej pory przeważało przekonanie, że wystarczy odpowiednia dawka aktywności fizycznej po pracy i nic nam nie będzie. Według szwedzkich naukowców takie myślenie to błąd.

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR S.A.

Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję