O nas...

KARTKI.pl jest jedynym w swoim rodzaju międzynarodowym portalem z kartkami elektronicznymi, który na taką skalę udostępnia zwykłe i profesjonalne kartki, zaproszenia na każdą okazję umożliwiając jednocześnie ich darmowe wysyłanie przez użytkowników. Baza kartek jest uzupełniona o tak przydatne narzędzia jak baza życzeń, wierszy i cytatów oraz przypominajki, Ten portal to także jedno z nielicznych miejsc skupiających międzynarodowe środowisko początkujących i profesjonalnych kreatywnych grafików, którzy zamieszczają swoje niezależne grafiki w formie animacji, video lub grafik statycznych, tworząc własne, globalne portfolio.

Dzisiaj KARTKI.pl to globalne, kilkudziesięciotysięczne społeczeństwo użytkowników kartek. To w tej chwili

  • ponad 5.000 grafik w postaci kartek video, animowanych, statycznych gotowych do wysłania z każdej okazji
  • ponad 3.000 życzeń i wyznań starannie wybranych i posegregowanych w 72 kategorie.

A wszystko to stale rośnie. Każdego dnia KARTKI.pl przypomina o ważnych datach (przypominajki) tysiącom swoich użytkowników, sprawiając jednocześnie ogromną radość ich bliskim. KARTKI.pl obrazuje jak w 21` wieku można przekazywać swoje emocje, miłość czy życzenia na najwyższym cyfrowym poziomie.

Platforma KARTKI.pl jest dla:

Użytkowników indywidualnych. Mają oni do dyspozycji tysiące gotowych elektronicznych karteczek na każdą okazję: statycznych, animowanych, video, z własnym zdjęciem, z edytowalnym tekstem na kartce, itp. Wszystko zgromadzone w jednej z największych bibliotek grafik przygotowanych do darmowego wysyłania. Inne przydatne funkcje to:

  • Przypominajki - ustawianie dowolnej liczby ważnych dat o których przypominamy z wyprzedzeniem
  • Baza życzeń - starannie wybrane, posegregowane teksty gotowych życzeń, pozdrowień do wstawienia na kartki
  • Własna strona z kartkami - miejsce do gromadzenia włanych grafik (zdjęć, video). Strona może być publiczna, udostępniająca zbiory kartek dla innych lub prywatna.

Grafików i Animatorów. To grupa użytkowników, która otrzymuje własne konto do stworzenia własnego portfolio oraz

  • międzynarodową promocję - zamieszczone i udostępnione grafiki do publicznego wykorzystywania (nawet z własną sygnaturą) docierają do tysięcy użytkowników reklamując twórczość autora
  • monitoring popularności - dostęp do własnych statystyk popularności zamieszczonych grafik i animacji

To miejsce dla grafików i animatorów jest źródłem pozyskiwania przez nich zleceń od firm krajowych lub zagranicznych, które właśnie przez platformę KARTKI.pl poznają ich twórczość. Powodujemy, że ich kreatywność i twórczość jest widoczna.

Firm - użytkowników biznesowych.. Dajemy jako pierwsi możliwość zamieszczania biznesowych / firmowych kartek elektronicznych, które pojedynczo lub hurtowo można przesyłać do swoich własnych klientów w szybki i profesjonalny sposób. Istnieje możliwość kreacji indywidualnych kartek firmowych zawierających firmowe logo. Oferujemy stałą i masową obsługę marketingową klientów danej firmy (np. kartki z życzeniami od firmy na urodziny, zaproszenia itp). To podejście daje nową możliwość profesjonalnych działań marketingowo-reklamowych w firmach czyniąc ich bardziej związanymi z ich klientami.

KARTKI.pl wyróżnia się tym, że oferuje to, czego oczekuje Użytkownik.

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR S.A.

Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję