Wszystkiego najlepszego

Dostępne opcje dla tej kartki:

 • Wyślij przez facebook
 • Stwórz link

Pozostałe kartki:

Sortowanie: najnowsze | najczęściej wysyłane
1 2 3 4 5 ...1004

Życzenia użytkowników

 • W Dniu Imienin dużo zdrowia , szczęścia pomyślności i spełnienia najskrytszych marzeń oraz zrealizowania wszystkich planów życiowych, dużo miłości w życiu osobistym ,mnóstwo pieniędzy jak również powodzenia i zadowolenia z pracy.Kochanemu tatusiowi zasyłają Zuzia i Ola.Kochamy ciebie bardzo.

  Zuzia i Ola
 • Z okazji imienin dużo zdrowia,pomyśności,oraz spełnienia marzeń.

  Zdzisiek
 • W Dniu Imienin dużo zdrowia , szczęścia pomyślności i spełnienia najskrytszych marzeń oraz zrealizowania wszystkich planów życiowych, dużo miłości w życiu osobistym ,mnóstwo pieniędzy jak również powodzenia i zadowolenia z pracy kochanej córeczce zasyłają rodzice Mamuś i tatuś- bardzo Ciebie kochamy

  Mietek

Zaloguj się, aby dodać życzenia.

Czy wiesz że...

Pod kilkoma warunkami, zwykle gdy połaczysz czerowne róże z innymi kolorami, możesz przekazać dodatkową wiadomość. Przykładowo, czerwone róże z żółtymi oznaczają radość i szczęście, białe wraz z czerwonymi symbolizują jedność.

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR S.A.

Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję