Wesołych Świąt

Dostępne opcje dla tej kartki:

  • Wyślij przez facebook
  • Stwórz link

Pozostałe kartki:

Sortowanie: najnowsze | najczęściej wysyłane
1 2 3 4 5 ...1004

Życzenia użytkowników

Jeszcze nikt nie dodał życzeń na tej stronie.

Zaloguj się, aby dodać życzenia.

Czy wiesz że...

W mieście Nagoya w Japonii istnieje kawiarnia pełna królików. Chętni mogą tam pogłaskać puszyste futerko króliczków, płacąc dolara za minutę tej przyjemności. Przy okazji mogą coś zjeść – na przykład na talerzu w kształcie królika. Chętnych do zjedzenia posiłku w towarzystwie królika jest wielu, mimo że opłata za sam stolik kosztuje 9 dolarów (900 jenów). Żeby zwierzątek nie zagłaskano na śmierć za minutę prawa do głaskania pobiera się dolara. W kawiarence porozstawiane są figurki królików, niektóre potrawy formuje się w kształcie tych zwierzątek. Do lokalu można też przynieść własnego króliczego pupilka. Najemcy mieszkań w Japonii z reguły nie mogą trzymać w nich zwierząt domowych.

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR S.A.

Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję