Szczęśliwe jest życie staruszka

Dostępne opcje dla tej kartki:

  • Wyślij przez facebook
  • Stwórz link

Pozostałe kartki:

Sortowanie: najnowsze | najczęściej wysyłane
1 2 3 4 5 ...1004

Życzenia użytkowników

Jeszcze nikt nie dodał życzeń na tej stronie.

Zaloguj się, aby dodać życzenia.

Czy wiesz że...

W parku w Manchesterze powstał plac zabaw dla emerytów. "Plac zabaw dla starszych osób" w dzielnicy Blackley jest wypełniony sprzętem, na którym można rozciągać i naprężać nogi oraz ćwiczyć górną część ciała. Znajduje się tam sześć urządzeń do łagodnych ćwiczeń dostosowanych do starszego wieku. Powstał on dzięki staraniom mieszkańców, zainspirowanych podobnym miejscem w Niemczech - donosi serwis BBC. Zanim go otwarto, miejscowi po 70. wypróbowali sprzęty. Miejsce dla staruszków znajduje się tuż obok placu zabaw dla dzieci. 76-letni Joan Fitzgerald, prezes miejscowego stowarzyszenia mieszkańców uważa, że jest to "świetna zabawa". - Każdy powinien przyjść i spróbować, bo człowiek nigdy nie jest za stary na zabawę. Chodzi o zdrowie i ćwiczenia fizyczna. Mnóstwo starszych ludzi nie lubi chodzić na siłownię - powiedział.

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR S.A.

Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję