Światowy dzień pocałunku

Dostępne opcje dla tej kartki:

  • Wyślij przez facebook
  • Stwórz link

Pozostałe kartki:

Sortowanie: najnowsze | najczęściej wysyłane
1 2 3 4 5 ...1004

Życzenia użytkowników

Jeszcze nikt nie dodał życzeń na tej stronie.

Zaloguj się, aby dodać życzenia.

Czy wiesz że...

Możesz zrzucić nadwagę dzięki całowaniu. Zamiast męczących ćwiczeń na siłowni, wykańczającego step-aerobiku czy drakońskiej diety możesz zająć się całowaniem. Niewielki wysiłek, sporo przyjemności a do tego spalanie kalorii – jednym słowem dieta cud ! Dobroczynny wpływ całowania na redukcję zmarszczek i utrzymywanie mięśni twarzy w formie jest znany od dawna. Podobnie jak efekt podwyższenia nastroju – podczas całowania uwalniają się bowiem endorfiny odpowiedzialne za poczucie dobrostanu. Okazuje się jednak, że wzrost poziomu adrenaliny i uwolnienie specyficznych neurotransmiterów wpływa również na szybsze spalanie kalorii. 3 sesje całowania dziennie po około 5 sekund każda (a więc naprawdę niewiele) mogą osobę o średniej wadze pozbawić około 500 gram wagi miesięcznie. Całkiem niezły efekt bez wysiłku!

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR S.A.

Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję