Dostępne opcje dla tej kartki:

  • Wyślij przez facebook
  • Stwórz link

Opis kartki

Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Osób Upośledzonych Umysłowo „Wiara i Nadzieja” zostało zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym pod nr 0000004478 w dniu 3 kwietnia 2001 roku, a od 2004 roku Stowarzyszenie posiada status organizacji pożytku publicznego.

Celem działalności Stowarzyszenia jest propagowanie idei integracji społecznej osób niepełnosprawnych, wspieranie osób i instytucji w przełamywaniu barier społecznych i błędnych stereotypów dotyczących niepełnosprawności, tworzenie i wspieranie placówek edukacyjnych, leczniczych, rehabilitacyjnych oraz pomocowych działających na rzecz osób niepełnosprawnych.

W chwili obecnej działalność Stowarzyszenia skupia się na prowadzeniu od 2001 roku Warsztatu Terapii Zajęciowej mieszczącego się przy al. Bohaterów Września 7 w Warszawie. Stowarzyszenie wspiera WTZ w realizacji celów z zakresu rehabilitacji społecznej i zawodowej dorosłych osób niepełnosprawnych intelektualnie, uczestniczących w terapii, a także zapewnia doradztwo oraz pomoc ich rodzinom i opiekunom.

Pokoloruj naszą codzienność

przekaż 1%

KRS 00 00 00 44 78

Dziękujemy za przeczytanie tej kartki i prosimy pamiętaj o nas przy rozliczaniu PIT!

Uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej dla Osób Upośledzonych Umysłowo WTZ "Wiara i Nadzieja"

Pozostałe kartki:

Sortowanie: najnowsze | najczęściej wysyłane
1 2 3 4 5 ...1003

Życzenia użytkowników

Jeszcze nikt nie dodał życzeń na tej stronie.

Zaloguj się, aby dodać życzenia.

Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję