Dostępne opcje dla tej kartki:

  • Wyślij przez facebook
  • Stwórz link

Opis kartki

W imieniu Stowarzyszenia pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy "Przyjaciele Seniorów" KRS 0000038831 zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie swego 1% podatku na rzecz naszej organizacji.
Od 1998 roku działamy na rzecz osób starszych i z równie niemałym zaangażowaniem na rzecz integracji międzypokoleniowej. Od ponad 5 lat swymi działaniami obejmujemy także osoby starsze dotknięte "deficytem pamięci" i ich rodziny. Podejmowane przez nas od wielu lat inicjatywy sprawiły, iż dziś dobrze wiemy, że "żeby szczęśliwym być i szczęście dać, tak mało trzeba nam i dużo tak". Toteż choć ofiarujemy innym: zrozumienie, życzliwość, uśmiech; potrzebujemy także środków finansowych, by założone cele statutowe realizować w jak najszerszym zakresie oraz w sposób rzetelny i profesjonalny. "Nawet skromna pomoc jest zawsze lepsza od wielkiego współczucia" - Władysław Loranc.

Pozostałe kartki:

Sortowanie: najnowsze | najczęściej wysyłane
1 2 3 4 5 ...1003

Życzenia użytkowników

Jeszcze nikt nie dodał życzeń na tej stronie.

Zaloguj się, aby dodać życzenia.

Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję