Dostępne opcje dla tej kartki:

  • Wyślij przez facebook
  • Stwórz link

Opis kartki

Stowarzyszenie Expatria od 8 lat zajmuje się finansowaniem pomocy medycznej dla chorych dzieci o polskich korzeniach zamieszkałych w państwach byłego ZSRR. Szczególną uwagę poświęcamy Białorusi i Ukrainie. Stamtąd pochodzi większość naszych pacjentów, ale leczymy też polskie dzieci, które mieszkają w państwach położonych dalej na wschód.

Nasze Stowarzyszenie finansuje zazwyczaj leczenie w Polsce. Chorzy przyjeżdżają do kraju, gdzie organizujemy im specjalistyczną opiekę lekarzy, niezbędne badania, a także jeżeli jest to konieczne, zabiegi i operacje.

Pomagaliśmy już indywidualnym osobom, domom dziecka, szpitalom i innym placówkom, które ze względu na brak środków, zmuszone były liczyć na naszą pomoc. Zorganizowaliśmy kilka konwojów z pomocą humanitarną oraz kupowaliśmy sprzęt medyczny dla potrzebujących dzieci. Dzięki naszej działalności kilkaset dzieci zostało zbadanych, kilkadziesiąt wyleczonych a kilkanaście przeszło dzięki nam poważne operacje.

Pozostałe kartki:

Sortowanie: najnowsze | najczęściej wysyłane
1 2 3 4 5 ...1003

Życzenia użytkowników

Jeszcze nikt nie dodał życzeń na tej stronie.

Zaloguj się, aby dodać życzenia.

Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję