Dostępne opcje dla tej kartki:

  • Wyślij przez facebook
  • Stwórz link

Opis kartki

1.Zbieramy fundusze na Stypendia na korepetycje.
2.Realizujemy programy edukacyjno-wychowawcze dla dzieci i młodzieży z wykluczonych środowisk społecznych, a także programy dla każdego ucznia, który ma pasję i pracuje nad swoim rozwojem.
3.Docieramy do tych, którzy chcą zmienić swoje dotychczasowe życie i niezbyt sobie z tym radzą. ZAGUBIONYM – dajemy szansę ODNALEZIENIA się i wkroczenia na ścieżki rozwoju, a talentom ułatwiamy rozwój szybszy i efektywniejszy.
4.Realizujemy z MONAREM i SANEPIDEM kampanie społeczne dla dzieci i młodzież: Moda na niepalenie, Moda na niebianie, Nie upijam się.
5.Program realizowany jest pod patronatem Minister Edukacji narodowej, popierają i współtworzą go artyści, sportowcy, naukowcy, nauczyciele, uczniowie i inni.

Pozostałe kartki:

Sortowanie: najnowsze | najczęściej wysyłane
1 2 3 4 5 ...1004

Życzenia użytkowników

Jeszcze nikt nie dodał życzeń na tej stronie.

Zaloguj się, aby dodać życzenia.

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR S.A.

Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję