Razem weselej

Dostępne opcje dla tej kartki:

  • Wyślij przez facebook
  • Stwórz link

Pozostałe kartki:

Sortowanie: najnowsze | najczęściej wysyłane
1 2 3 4 5 ...1004

Życzenia użytkowników

Jeszcze nikt nie dodał życzeń na tej stronie.

Zaloguj się, aby dodać życzenia.

Czy wiesz że...

Rodzicielstwo naprawdę czyni człowieka szczęśliwszym, chociaż wiadomość ta może być dosyć zaskakująca dla rodziców zmagających się z problemem nieprzespanych nocy i stosami pieluszek. Naukowcy z uniwersytetu w Glasgow odkryli, że narodziny dziecka naprawdę dają szczęście i wzmacniają związek – ale tylko wówczas, jeżeli jego rodzice są małżeństwem, ponieważ niemowlę pojawiające się w związku osób żyjących ze sobą bez formalnego ślubu częściej staje się przyczyną konfliktów. Badania na grupie prawie 90 tysięcy rodziców wykazały, że największe zadowolenie z życia rodzinnego deklarują rodzice, którzy mogą się pochwalić trójką potomstwa, zaś rodzicielstwo sprawia matkom znacznie więcej satysfakcji, niż ojcom.

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR S.A.

Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję