małżeństwo

Dostępne opcje dla tej kartki:

  • Wyślij przez facebook
  • Stwórz link

Pozostałe kartki:

Sortowanie: najnowsze | najczęściej wysyłane
1 2 3 4 5 ...1004

Życzenia użytkowników

  • Your Hearts hold every special wish that brought you both together.The trust and truth and courage for "I do" to mean'' forever '' Happy Anniversary -much love always !!!!!

    EWA GIER

Zaloguj się, aby dodać życzenia.

Czy wiesz że...

Herbert i Zelmyra Fisher, mieszkający w Północnej Karolinie są małżeństwem od 85 lat. Zelmyra ma 101 lat, a Herbert 104. Mieszkają w tym samym domu w Brownsville od 50 lat. "Nie był złośliwy, ani agresywny. Był człowiekiem cichym i życzliwym i mimo, że na to nie wyglądał, w rzeczywistości był słodki" - Tak Zelmyra opisuje swojego męża, gdy go poznała. Herbet zaś mówi, że żona nie sprawiała mu nigdy żadnych problemów. Ponoć nigdy się nie kłócili, jednak zdarza im się mieć odmienne zdanie na dany temat. Wyszli za siebie 13 maja 1924 roku.

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR S.A.

Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję