Ja? Jestem wysoki i przystojny...

Dostępne opcje dla tej kartki:

  • Wyślij przez facebook
  • Stwórz link

Pozostałe kartki:

Sortowanie: najnowsze | najczęściej wysyłane
1 2 3 4 5 ...1004

Życzenia użytkowników

Jeszcze nikt nie dodał życzeń na tej stronie.

Zaloguj się, aby dodać życzenia.

Czy wiesz że...

31-letni Francuz Romain Jarry wymyślił maszynę, która "pierze" psy. Zapewnia, że zwierzęta czują się w pralce swobodnie, a pół godziny w zamknięciu nie naraża ich na niepotrzebny stres - czytamy w internetowym wydaniu "Daily News". Dog-O-Matic to maszyna do złudzenia przypominająca automatyczną myjnię samochodową w wersji mini. Dzięki szybie zarówno pies ma w zasięgu wzroku swojego pana, jak i właściciel może obserwować, co dzieje się ze zwierzęciem. Pomysłodawca tłumaczy, że samo mycie psa trwa zaledwie kilka minut. Pozostały czas to suszenie sierści. "Pies się nie nudzi. Siedzi tam pół godziny i wychodzi czysty - zapewnia. Jarry ma nadzieję, że maszyna będzie się cieszyła dużym powodzeniem i że już w przyszłym roku będą z niej mogli korzystać mieszkańcy Wysp.

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR S.A.

Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję