Dostępne opcje dla tej kartki:

  • Wyślij przez facebook
  • Stwórz link

Opis kartki

Evergrey – szwedzka grupa muzyczna grająca połączenie power metalu z progresywnym metalem. Zespół został założony w 1996 roku, a swój pierwszy album, The Dark Discovery, wydał dwa lata później. Najnowszy album grupy, Torn, został wydany we wrześniu 2008 roku.

Teksty utworów Evergrey zawsze były bardziej mroczne, niż większości innych zespołów powermetalowych, podobnie ich wizerunek. O ile pierwszy album nie ma tematu przewodniego, to niektóre następne były albumami koncepcyjnymi.

In Search of Truth opowiada o paranoi i porwaniach przez Obcych. The Inner Circle o wykorzystywaniu dzieci, kultach i religii. Recreation Day mówi o wielu sprawach, od śmierci, żałoby i samobójstwa, po strach i cierpienie, mające związek z tematem przewodnim albumu, którym jest zmienianie samego siebie.

Pozostałe kartki:

Sortowanie: najnowsze | najczęściej wysyłane
1 2 3 4 5 ...1004

Życzenia użytkowników

Jeszcze nikt nie dodał życzeń na tej stronie.

Zaloguj się, aby dodać życzenia.

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR S.A.

Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję