Dostępne opcje dla tej kartki:

  • Wyślij przez facebook
  • Stwórz link

Opis kartki

Centrum Społecznego Rozwoju jest organizacją społeczną działającą od 2004 roku na rzecz mieszkańców Łazisk Górnych. Od 2009 roku posiadamy status Organizacji Pożytku Publicznego. Realizujemy projekty wspierające zainteresowania dzieci i młodzieży. Do naszych głównych działań należy prowadzenie Punktu Pracy Socjalnej na osiedlu Długa-Zwałowa oraz organizacja zajęć w ramach Młodzieżowego Klubu Filmowego i Klubu Turystyki Kwalifikowanej. CSR organizuje także imprezy kulturalne i pokazy filmowe śląskiego kina niezależnego.

W codziennej pracy współpracujemy ściśle ze Świetlicą Profilaktyczno –Wychowawczą oraz z innymi łaziskimi organizacjami pozarządowymi tworząc Forum Inicjatyw Społecznych. Dwukrotnie, wraz z partnerskimi organizacjami, zorganizowaliśmy festyny adresowane do całej społeczności Łazisk. W najbliższym czasie planujemy uruchomić Centrum Inicjatyw Społecznych i Gospodarczych w Łaziskach Górnych.

Pozostałe kartki:

Sortowanie: najnowsze | najczęściej wysyłane
1 2 3 4 5 ...1003

Życzenia użytkowników

Jeszcze nikt nie dodał życzeń na tej stronie.

Zaloguj się, aby dodać życzenia.

Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję