Bajecznych snów

Dostępne opcje dla tej kartki:

  • Wyślij przez facebook
  • Stwórz link

Pozostałe kartki:

Sortowanie: najnowsze | najczęściej wysyłane
1 2 3 4 5 ...1004

Życzenia użytkowników

Jeszcze nikt nie dodał życzeń na tej stronie.

Zaloguj się, aby dodać życzenia.

Czy wiesz że...

Powstało łóżko, które umożliwia spanie na stojąco. Jeśli ktoś chce, może odbyć w nim drzemkę nawet na ulicy. Konstrukcja jest na tyle dyskretna, że nikt może nas nawet nie podejrzewać o to, że faktycznie śpimy. Łóżko składające się z pionowej, metalowej podstawy, rozlicznych pasków do przypinania kończyn i kołnierza usztywniającego szyję może na pierwszy rzut oka przypominać rodzaj udogodnienia dla osoby niepełnosprawnej. Cała konstrukcja ma za zadanie podtrzymywać śpiącego w pozycji pionowej, pozwalając mu jednocześnie osiągnąć rozluźnienie konieczne do odbycia drzemki - czytamy na portalu designlaunches.com. Pionowe łóżko to na razie tylko koncept, jednak zostało już przetestowane w Nowym Jorku i okazało się, że 40-minutowa drzemka była w nim faktycznie możliwa. Gadżet jest o tyle wygodny, że można go ze sobą nosić w niewielkiej walizeczce, która po rozłożeniu łóżka pozostaje do niego przymocowana.

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR S.A.

Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję