Ale zabawa!

Dostępne opcje dla tej kartki:

  • Wyślij przez facebook
  • Stwórz link

Pozostałe kartki:

Sortowanie: najnowsze | najczęściej wysyłane
1 2 3 4 5 ...1004

Życzenia użytkowników

Jeszcze nikt nie dodał życzeń na tej stronie.

Zaloguj się, aby dodać życzenia.

Czy wiesz że...

Dwuletnia dziewczynka została przyjęta do Mensy. Rodzice małej Beatrix Townsend szybko zauważyli, że ich córka rozwija się dużo szybciej, niż inne dzieci. Zaczęła składać zdania, gdy jej rówieśnicy uczyli się dopiero pierwszych słów. Jeszcze przed swoimi drugimi urodzinami nauczyła się alfabetu. Psycholog zbadał poziom jej inteligencji, gdy miała dokładnie 2 lata i 6 miesięcy. Wynik? Imponujący. Mała Beatrix z IQ równym 136 należy do jednego procenta najinteligentniejszych osób w całej populacji. Korzysta z komputera wprawnie jak nastolatek. Jej słownictwo jest bardzo bogate. - Gdy pytam ją, czy chce coś do picia, częściej odpowiada ''oczywiście'' niż po prostu ''tak'' - opowiada mama dziewczynki, 38-letnia Zoe Townsend. Uwielbia gry edukacyjne i czytanie.

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR S.A.

Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję