328
pozostało dni

Zdzisława - wyślij kartki imieninowe

Obchodzi imieniny: 16 grudzień

Zdzisława - jest to kobieta niezwykle ruchliwa nawet pięciu minut nie może usiedzieć spokojnie, zawsze wierzy w siebie i przy każdej sposobności gotowa wysunąć się na pierwsze miejsce. Dzielna, nieustraszona, a jednocześnie nadzwyczaj wrażliwa i czuła. Nieraz też okazuje pewną drażliwość i niepokój.
W życiu zachowuje zawsze dobry nastrój, ufność i serdeczność, stale pragnie czegoś dokonywać i działać. Niezwykle obrotna świetnie daje sobie radę w życiu. Gorliwa, swawolna i zuchwała ale rzadko zawzięta. Mściwość nie leży w jej naturze. Nie lubi krzywdzić nikogo świadomie i posiada bardzo ostro rozwinięte poczucie sprawiedliwości. Jednak gdy się jej dotknie osobiście staje się wówczas bardzo cierpka i szorstka. Cechuje ją także silny pociąg do przyjemności życiowych. Jest to kobieta poszukująca przygód, i zawsze spodziewa się jakichś szczęśliwych wypadków i na nie liczy.
Pochodzenie: staropolskie
Zdrobnienia: Zdzisia

wyślij kartki imieninowe
22 sty Dorian , Anastazy
23 sty Maria , Ildefons
24 sty Franciszek , Milena
25 sty Elwira , Paweł
26 sty Tytus , Paula
27 sty Jerzy , Angelika
28 sty Karol , Walery
29 sty Waleriusz , Zdzisław
30 sty Hiacynta , Teofil
31 sty Marceli , Marcelina
więcej
Wyślij kartkę na imieniny
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję