Widok: lista | kalendarz

Kalendarz świąt - Wrzesień

Rozpoczęcie roku szkolnego

Rozpoczęcie roku szkolnego (2020-09-01)

Rozpoczęcie roku szkolnego obchodzone jest 1 września w całej Polsce.
Po dwumiesięcznej przerwie wakacyjnej dzieci uroczyście rozpoczynają nowy rok szkolny. Tego dnia dyrektor szkoły wita dzieci i młodzież na apelu szkolnym. Następnie uczniowie udają się wraz z nauczycielami do klas, w celu omówienia planów na nowy rok szkolny.

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia, szczególnie dużo emocji ten dzień wywołuje u dzieci, które idą do szkoły po raz pierwszy lub zmieniają szkołę na nową. Uczniowie zazwyczaj z niecierpliwością czekają na pierwszy dzień w szkole, a szczególnie na spotkanie się z koleżankami i kolegami po wakacjach.

Już wkrótce swoje święto będą obchodzić nauczyciele. 14 października - Dzień Nauczyciela. Nie zapomnijcie złożyć życzeń dla swoich nauczyciele, lub zróbcie im niespodziankę i prześlijcie kartkę na Dzień Nauczyciela. Skorzystajcie z bazy wiersze na Dzień Nauczyciela.

Rozpoczęcie roku szkolnego - kartki elektroniczne
Dni Najbliższe święta
kalendarz świąt
Rozpoczęcie roku szkolnego - kartki elektroniczne
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję